čtvrtek 5. července 2012

Nejkratší možný výlet

31. srpna 2011

Byl poslední srpnový den. HanS za mnou přijel do Brna, kde jsem byla do té doby po táboře sama. Přijel den předtím z Ostravy na kole proto, aby se učil. Jenže celý den otravoval, že se mu učit nechce. Pořád vymýšlel, že bychom mohli raději na kolo, až mě nakonec přesvědčil, že je dobrý nápad, když pojedeme na kole aspoň k přehradě a budeme se učit tam.
Už jsem se moc těšila, tak jsme se oblíkli a já i s helmou na hlavě vyrazila do sklepa pro kolo... Které tam ale nebylo.
Nevím, kdo mi ho ukradl, snad ho osud potrestá, každopádně ten den už jsme na žádný výlet nejeli. Sbohem žlutý Raptore, obávám se, že už tě žádné jiné kolo nikdy nenahradí.

Žádné komentáře:

Okomentovat