Byl poslední
srpnový den. HanS za mnou přijel do Brna, kde jsem byla do té doby po táboře
sama. Přijel den předtím z Ostravy na kole proto, aby se učil. Jenže celý
den otravoval, že se mu učit nechce. Pořád vymýšlel, že bychom mohli raději na
kolo, až mě nakonec přesvědčil, že je dobrý nápad, když pojedeme na kole aspoň
k přehradě a budeme se učit tam.
Už jsem se moc
těšila, tak jsme se oblíkli a já i s helmou na hlavě vyrazila do sklepa
pro kolo... Které tam ale nebylo.
Nevím, kdo mi ho
ukradl, snad ho osud potrestá, každopádně ten den už jsme na žádný výlet
nejeli. Sbohem žlutý Raptore, obávám se, že už tě žádné jiné kolo nikdy
nenahradí.
Žádné komentáře:
Okomentovat